Przepychanie rur Białystok

Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia i udrażniania kanalizacji na terenie miasta Białystok i okolic. Obsługujemy domy rodzinne, mieszkania, miejsca użyteczności publicznej, a także przestrzenie firmowe oraz przemysłowe.

W zależności od specyfiki instalacji kanalizacyjnej oraz rodzaju problemu, nasi fachowcy w odpowiedni sposób dostosowują metody działania, tak aby przyniosły one pożądany skutek w możliwie najkrótszym czasie. Na wyposażeniu specjalistów z naszej firmy znajdują się wszystkie najnowsze urządzenia, dlatego możecie być Państwo pewni, że poradzą sobie oni z każdym problemem.

Udrażnianie rur pod ciśnieniem

W ramach swojej pracy, korzystamy między innymi z tak zwanej metody hydrodynamicznej, związanej z wykorzystanie technologii udrażniania rur pod ciśnieniem.

Jej realizacja wiąże się z użyciem specjalistycznego sprzętu. Mowa tu o maszynie WUKO, która jest wyposażona w pompę. Jej zadanie polega na tłoczeniu do kanalizacji strumienia wody o wysokim ciśnieniu (od 150 do nawet 200 bar). Co więcej, wody jest bardzo dużo (kilkadziesiąt litrów) na minutę, co również ma znaczenie.

Wszystko to pozwala w sposób bardzo skuteczny usunąć wszelkie zanieczyszczenia zalegające na drodze. Dzięki temu kanalizacja w stosunkowo krótkim czasie odzyskuje drożność, niezależnie od tego, czy problemem był zalegający tłuszcz, kamień czy większe ciała stałe.

Wszystkie rodzaje rur, punktów sanitarnych i wodnych

Działania prowadzone przez naszą firmę mają charakter kompleksowy. Oznacza to, że realizujemy przepychanie i oczyszczanie wszystkich rodzajów rur, a także punktów sanitarnych i wodnych. Udrażniamy między innymi:

  • wanny,
  • zlewy,
  • brodziki,
  • rury stalowe,
  • rury z tworzywa sztucznego,
  • rury miedziane,
  • i wiele, wiele innych.

Od stopnia zatkania i rodzaju miejsca zależy, na jaką metodę się zdecydujemy. Nie zawsze korzystamy bowiem z udrażniania pod ciśnieniem. Czasem wystarczające okażą się standardowe metody mechaniczne bądź pneumatyczne.

Oferta i cennik


Usługi realizujemy na terenie wszystkich dzielnic Białegostoku (Sienkiewicza, Mickiewicza, Piasta, Nowe Miasto, Centrum itd.), a także okolic miasta. Nasi specjaliści do każdego zadania podchodzą z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i z odpowiednią sumiennością. Potwierdzeniem tego są przykładowe realizacje uwiecznione na zdjęciach dostępnych na stronie, a także liczne opinie, publikowane przez naszych Klientów na stronach internetowych i portalach społecznościowych.

Każda usługa zostaje przez nas dokładnie wyceniona, dzięki czemu możecie Pastwo zapoznać się z pełnym kosztorysem. Nasi specjaliści dzielą się również swoją wiedzą i tłumaczą, w jaki sposób można nie dopuścić do kolejnego zatkania instalacji wodno-kanalizacyjnej.