Wykorzystanie pomp głębinowych pozwala na czerpaniem czystej wody ze studni, wierconych ujęć wody i wielu innych zbiorników. Gwarantują znacznie szersze zastosowanie niż urządzenia powierzchniowe, chociażby ze względu na fakt pompowania wody z bardzo dużych głębokość. Oferujemy kompleksowe usługi związane między innymi z montażem tego typu pomp, ich odpowiednią instalacją, a także rozruchem.

Nasi specjaliści na każdym etapie wykonywanych prac dokładnie tłumaczą, w jaki sposób omawiane rozwiązania mogą zostać wykorzystane. Dzielą się oni również swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach doradztwa sprzętowego.

Swoje usługi realizujemy na terenie miasta Białystok i okolic. W każdym przypadku gwarantujemy terminowość, sumienność i zachowanie pełnego profesjonalizmu. Robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów oraz przygotować sprawne systemu, które sprawdzą się na co dzień.

Montaż i instalacja pomp głębinowych

System głębinowy jest bardzo skomplikowany i rozbudowany, dlatego wymaga realizacji profesjonalnych prac montażowych. Pompy zakładane są na silniku głębinowym, a następnie system zostaje połączony z rurociągiem. Pompa głębinowa składa się z kilku stopni, dlatego ich instalacja jest bardzo ważna i ma wpływ na sprawność całego systemu.

Wszystkie te prace realizują nasi specjaliści. Dysponują oni nowoczesnymi urządzeniami, które gwarantują skuteczność wykonywanych prac. Dzięki temu nasi Klienci w bardzo krótkim czasie mogą skorzystać z możliwości tego typu pomp.

Zalety i zastosowanie
pomp głębinowych

Wykorzystanie pomp głębinowych jest bardzo szerokie. Stosuje się je przede wszystkim w systemach nawadniających, do pompowania wody pitnej. Jej szerokie możliwości sprawiają, że posłuży również do obniżania wód gruntowych, podwyższania ciśnienia wody w procesach technologicznych, a także tłoczenia innych cieczy niż woda.

Największą zaletą omawianego systemu jest jego automatyzacja. W przypadku uruchomienia punktu poboru wody, pompa załącza się samoistnie, a następnie, po zamknięciu obiegu, sama się wyłącza. Pompy należą do urządzeń niezwykle trwałych i odpornych na różnego rodzaju awarie. Dysponują one bowiem specjalnymi zabezpieczeniami, które chronią je przed skutkami przepięć i innymi zjawiskami. Wykorzystanie pompy jest więc bardzo wygodne i bezpieczne.

Realizacje i opinie o nas


Poza montażem systemów, firma Hydratec zajmuje się również naprawą poszczególnych elementów, a także pomocą w wyborze rozwiązań, które w najlepszy sposób spełnią potrzeby naszych Klientów. Mamy za sobą mnóstwo zleceń – wiele z nich zostało udokumentowanych zdjęciami, które możecie Państwo obejrzeć w galerii zdjęć dostępnej na stronie.

Cieszymy się również z wielu pozytywnych opinii, które są przez naszych Klientów publikowane na stronach internetowych i portalach społecznościowych.

Oferta i cennik


Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – wybieramy pakiet usług, który okaże się najkorzystniejszy, także pod względem cenowym. Zawsze przygotowujemy pełny kosztorys, dzięki czemu nasi Klienci mają pełną kontrolę nad wydatkami.