Instalacje gazowe

Wykonanie instalacji gazowej w domu jednorodzinnym wymaga zwrócenia uwagi na wiele kwestii, a także podjęcia kilku kluczowych decyzji. Dotyczą one między innymi wyboru rur (stalowe czy miedziane), sposobu podłączenia kotła i urządzeń odbiorczych, a także metody poprowadzenia przewodów gazowych. Nie można zapominać również o obowiązku spełnienia wszelkich zasad bezpieczeństwo.

Wszystko to sprawia, że przygotowaniem, montażem i rozruchem instalacji gazowej muszą zająć się specjaliści. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z instalacjami gazowymi. W sposób skuteczny przygotowujemy ją do odbioru przez odpowiednie służby.

Wykonanie montażu instalacji
gazowej

Wszelkie czynności poprzedzane są opracowaniem planu, który uwzględnia przede wszystkim lokalizację przyłącza oraz specyfikę obsługiwanego budynku. Wraz z Klientami, przygotowujemy projekt, a także podejmujemy decyzję odnośnie rodzaju zastosowanych rur.

Po wszelkich pracach przygotowawczych, przechodzimy do prowadzenia instalacji gazowej. Nasi fachowcy kierują się wszelkimi zasadami bezpieczeństwa, mają oni na uwadze również obowiązujące przepisy, dlatego ich praca jest gwarancją najwyższej jakości. W zależności do planu i możliwości, przewody gazowe prowadzone są na powierzchni ścian lub specjalnych bruzdach zakrytych nieszczelnymi obudowami.

Realizują oni również podłączenie wszystkich urządzeń odbiorczych – kotłów, ogrzewaczy, kuchenek etc. Wszelkie wykonane prace pozwalają następnie przejść przez odbiór instalacji gazowej.

Piec Buderus

Zalety instalacji gazowej w domu, mieszkaniu, biurze

Na wstępie należy podkreślić wysoką sprawność wszelkich urządzeń gazowych. Kotły (zwłaszcza kondensacyjne) zapewniają uzyskanie odpowiedniego komfortu cieplnego w każdym budynku. Co ważne, są one bardzo ekologiczne oraz oszczędne.

Warto zaznaczyć, że ogrzewanie gazowe jest niezwykle wygodne. Obecnie wykorzystywane są bowiem systemy całkowicie bezobsługowe, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przestrzeniach biurowych. Nie można zapominać również o „czystości” takiego systemu, która objawia się brakiem produkowania wielu zanieczyszczeń. Kotły wchodzące w skład takiego systemu zajmują także stosunkowo niewiele miejsca.

Realizacje i opinie o nas


Potwierdzeniem jakości wykonywanych przez nas usług są rozmaite zdjęcia dokumentujące nasze dotychczasowe realizacje. Znajdują się one przygotowane galerii zdjęć, która jest dostępna na stronie. Cieszymy się również z wielu pozytywnych opinii, publikowanych przez naszych Klientów na stronach i forach internetowych, a także portalach społecznościowych.

Oferta i cennik


Działamy na terenie miasta Białystok i okolic. Obsługujemy domy jednorodzinne, biura, firmy i wiele różnych rodzajów budynków. W każdym gwarantujemy najwyższy profesjonalizm i uczciwość pod względem kosztowym. Wszystkie usługi zostają przez nas dokładnie wycenione, dzięki czemu Klienci doskonale wiedzą, za co płacą.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą I skontaktowania się z nami.