Jest to bezinwazyjna (nie mechaniczna) metoda udrażniania przewodów sanitarnych, stosowana przez naszych partnerów w USA, od których kupiliśmy licencję do jej stosowania.

Obecnie jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która stosuje metodę CC-Press. Stosuje się ją przede wszystkim wewnątrz budynków, w miejscach nie dostępnych lub trudno dostępnych dla sprężyn przepychających lub szlauchów ciśnieniowych.

Dlaczego metoda CC-Press miałaby być lepsza od innych?

Odpowiedź: Po pierwsze, jest ona bezinwazyjna.

Po drugie, nie brudzi pomieszczeń sanitarnych lub punktów wodnych typu wanny, zlewy, brodziki,itp.Zanieczyszczenia nie wydostają się na zewnątrz w postaci osadów na wężach lub sprężynach powszechnie stosowanych.

Po trzecie, nie tylko usuwa zator ale również oczyszcza instalację z wszelkiego rodzaju osadów, dodatkowo zabezpieczając ją przed ponownym zatkaniem jak i usuwa nieprzyjemny zapach wydostający się z instalacji.

Po czwarte, w przypadku instalacji trudno dostępnych, nie niszczy ich jak typowe sprężyny. Nie ma też potrzeby rozbierania punktów wodnych np. brodzika, bidetu, podwieszanej toalety lub wanny w celu udrożnienia przewodów wodno- sanitarnych. Zatem, de facto, nasz Klient oszczędza czas i pieniądze jak również „niebywałą przyjemność” czyszczenia pomieszczenia, po wykonaniu pracy przez hydraulika.

Pytanie: A metoda ciśnieniowa?

Odpowiedź: Metodę ciśnieniową stosuję się tylko zewnętrznie przy dużych profilach instalacji sanitarnej. Stosowanie jej w budynku spowodować może rozszczelnienie się instalacji, powodując jej zniszczenie, jak i wydostanie się na zewnątrz jej zawartości. Jest to raczej „drastyczne doświadczenie” obarczone wątpliwymi doznaniami zapachowymi nie mówiąc o pracy przy czyszczeniu pomieszczeń.

Pytanie: Jak długo trwa udrażnianie przy zastosowaniu metody CC-Press?

Odpowiedź: Przeciętnie od 30 min. do maksymalnie 1 godziny. W przypadku wielo-zatoru, szczególnie występujących w miejscach publicznych, restauracjach, urzędach itp., gdzie blisko siebie znajduje się wiele punktów wodnych, podłączonych do jednej instalacji sanitarnej nastąpić może tzw. cofanie wody, Usługa taka może trwać do 2 godzin.

Niemniej jest ona najszybszą metodą dostępną na rynku. Współpracujemy z wieloma restauracjami, pub-ami, sklepami i urzędami. Właściciele, menagerowie jak i urzędnicy doceniają jakość i szybkość naszych usług.