Palenie w piecu grzewczym

Podczas długotrwałego korzystania z systemów grzewczych, pojawić mogą się różnego rodzaju usterki i awarie, które zaburzają proces przekazywania ciepła. Firma Hydratec gwarantuje sprawne i skuteczne usuwanie tego typu problemów, dzięki czemu możliwe stanie się przywrócenie pełnej sprawności systemu.

Nasi specjaliści, po wezwaniu, dokonują kompleksowej analizy problemu. Wykrywane jest źródło awarii oraz jej powód. Następnie przechodzą oni do naprawy uszkodzonych elementów. Jeżeli okaże się to niemożliwe, przeprowadzana jest wymiana. Klienci są informowani o wszelkich wykonywanych czynności, dzięki czemu macie Państwo całkowitą kontrolę nad przebiegiem zleconej usługi.

Swoją ofertę kierujemy do Klientów mieszkających na terenie miasta Białystok i okolic. Obsługujemy zarówno domy jednorodzinne, jak i przestrzenie biurowe oraz przemysłowe.

Profesjonalny serwis C.O

W ofercie naszej firmy znajduje się kompleksowy serwis centralnego ogrzewania. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzają wszelkie elementy wchodzące w skład systemy – kotły, piece, urządzenia odbiorcze, przewody grzewcze oraz elementy przyłączeniowe.

W razie jakichkolwiek problemów, realizują naprawy bądź wymiany uszkodzonych części. Na każdym etapie serwisowania Klient jest informowany o ewentualnych problemach i sposobach ich załatwienia. Ze względu na swoje doświadczenie, zatrudnieni w naszej firmie fachowcy dzielą się również swoją wiedzą w ramach doradztwa sprzętowego.

Serwis pieców grzewczych i przyłączy
Piec Buderus

Różne rodzaje kotłów

Kotły wykorzystywane w systemach grzewczych mogą być zróżnicowane pod względem rodzaju spalanego paliwa, swojej konstrukcji lub metody działania. Spośród nich wymienić można chociażby kotły gazowe, olejowe, elektryczne, na paliwa stałe, kondensacyjne, jedno bądź dwufunkcyjne czy też piece z zamkniętą komorą spalania.

W ofercie naszej firmy znajduje się serwis i naprawa wszystkich tych urządzeń. Zajmujemy się urządzeniami między innymi takich producentów jak Buderus czy Viessmann. Poza pracami naprawczymi, oferujemy również kompleksowy montaż i rozruch systemu. Na każdym etapie prac gwarantujemy także profesjonalne doradztwo.

Cennik usługi


Ostateczny koszt wykonanych prac zależy od ich rodzaju i stopnia skomplikowania. W każdym przypadku przygotowujemy dokładny kosztorys, dzięki któremu nasi Klienci w łatwy sposób mogą zorientować się, ile kosztuje konkretna usługa. Wszystko po to, abyście mieli Państwo pełną kontrolę nad swoimi wydatkami.